середа , 20.10.2021

Прикарпаття рекламують туристам з Об’єднаних Арабських Еміратів

Прикарпаття рекламують для гостей з Катару та ОАЕ. У цих країнах займаються промоцією туристичних «родзинок» регіону.

іноземні туристи

Про це в Івано-Франківську під час конференції «Туристична ревіталізація: фокус на громади» повідомив голова Туристичної ради Івано-Франківської області Андрій Матійчик.

«Ми змогли адаптувати наш туристичний продукт до потреб туристів з Саудівської Аравії. Вони їдуть додому щасливими і рекомендують Прикарпаття як ту дестинацію, до якої будуть повертатися. Та структура, яка займається промоцією України за кордоном, працює над тим, щоб до нас їхали з Об’єднаних Арабських Еміратів та Катару. Туристи з цих країн гостюватимуть у нас наступного року», – сказав Матійчик.

За словами начальника відділу туризму Івано-Франківської ОДА Віталія Передерка, те, що в область цього року приїхали туристи з Саудівської Аравії, – це стимул і поштовх, щоб задуматися, що маркетинг, пов’язаний з іноземцями, необхідно підсилити.

«Як правило, більшість туристів у нас їдуть у гірські райони – Верховинський, Косівський, «Буковель», Яремчанщина. Наша мета – вирівнювати туристичний розвиток територій. Сьогодні наш акцент – це Дністровський каньйон, Бойківщина, Покуття, Галич. Ми працюємо з громадами, щоб збільшити відвідуваність цих територій», – зазначив Віталій Передерко.

До слова, Івано-Франківщину щороку відвідують близько 2 млн туристів. Вперше цього літа в області відпочивали багато гостей з Саудівської Аравії. За 8 місяців в області зібрали майже 7 млн грн туристичного збору (найбільший показник за всі роки). Серед лідерів – ТК «Буковель».

Читайте також:
На Прикарпатті продають нафтогазове родовище

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*