вівторок , 07.12.2021

На Прикарпатті з’явиться ще один пункт вакцинації від Covid-19

Для безпеки та зручності пасажирів АТ «Укрзалізниця» відкриває центри вакцинації проти COVID-19 ще на 3 великих залізничних вокзалах: Рівне, Хмельницький та Ужгород. З 23 жовтня також починає діяти пункт щеплення ще й на вокзалі в Івано-Франківську.

вакцинація

У центрах вакцинації пасажири та всі охочі можуть безкоштовно зробити щеплення проти COVID-19, повідомляє пресслужба Укрзалізниці.

З 21 жовтня — першого дня запровадження нових правил безпечних перевезень — такі пункти вакцинації відкрилися на 7 вокзалах: Київ (2 пункти), Львів, Харків, Одеса, Дніпро, Ніжин та Коростень.

Також на 10 залізничних вокзалах цілодобово працюють пункти експрес-тестування на COVID-19: Київ, Львів, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Мукачево, Кривий Ріг, Вінниця та Полтава (станція Полтава-Київська). Тут невакциновані пасажири можуть зробити експрес-тест та отримати довідку, що в разі негативного результату буде підставою для посадки в поїзд. Ця послуга для пасажирів, які мають квиток на поїзд, коштує 350 грн.

АТ «Укрзалізниця» планує й надалі збільшувати перелік вокзалів, де діятимуть пункти вакцинації та тестування. Так, на Прикарпатті такі пункти можуть з’явитися ще в кількох найбільших районних центрах. Перелік міст поки узгоджується.

Читайте також:
Прикарпатські поліцейські врятували маленьку дитину, яка впала в озеро (ФОТО, ВІДЕО)

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*