середа , 20.10.2021

На Прикарпатті біля Дністра облаштують вісім “гламурних глемпінгів”

На Прикарпатті на березі Дністра зведуть 8 глемпінгів для відпочинку в гармонії з природою. Їх облаштують за 100 м від берегової зони та за 1,5 км від населеного пункту.

гламурний кемпінг

Про це розповів директор КП «Дністровський регіональний ландшафтний парк імені Сергія Дідича», ініціатор проєкту щодо зведення глемпінгів Михайло Ковтун, пише Укрінформ.

«Ми готуємось оголосити тендерну процедуру на закупівлю глемпінгів, готуємо документи на благоустрій ділянки, на якій їх будуть встановлювати, та всю містобудівну документацію. До Дністра ці глепінги будуть розташовуватися максимально близько, а це, орієнтовно, за 100 м від берегової зони. Їх зведуть на ділянці за 1,5 км від населеного пункту. Тобто людина зможе відпочивати в гармонії з природою. Глемпінгів має бути вісім жилих і один адміністративний», – зазначив Ковтун.

За його словами, наразі фахівці напрацьовують ще додаткові туристичні послуги для гостей, які зупинятимуться біля Дністра. У планах – поселення мандрівників у глемпінги впродовж усього року.

«Сподіваюся, наступного року ми запустимо цей проєкт», – зазначив Михайло Ковтун.

Відомо, що вартість проєкту «Глемпінги – створення ексклюзивного туристичного продукту в природоохоронних територіях» в Івано-Франківській області становить 7,25 млн грн. Загальна вартість проєкту – понад 32 млн грн. Глемпінги планують звести на природоохоронних територіях Львівської, Закарпатської, Донецької та Івано-Франківської областей.

Глемпінг – це готель на природі з усіма перевагами сервісу та комфорту. Найчастіше номер в глемпінзі – це велике шатро з комфортними меблями, туалетом, душем і навіть кондиціонером. Глемпінг у перекладі з англійської означає «гламурний кемпінг» (glamour camping).

Читайте також:
Відрізані від світу: як живуть люди у високогірному селі в Карпатах (ВІДЕО)

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*