четвер , 11.08.2022

Відомі нові симптоми: штам “Дельта” виявили майже у всіх громадах Прикарпаття

В Івано-Франківській області майже в кожній громаді було виявлено хворих зі штамом “Дельта”. Медики закликають людей вакцинуватися.

штам "Дельта"

Про це йшлося 15 вересня на нараді в Івано-Франківській ОДА.

Директор департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Ігор Дмитренко розповів про стан вакцинальної кампанії в області.

“Ми отримали 415 000 вакцин різного виду. Загалом, в області проведено понад 256 000 щеплень. У нас працюють 33 мобільні бригади, які виїжджають до освітян та робочих груп. У нас є три види вакцини наразі – Pfizer, Coronavac, AstraZenec. Їх достатньо”, – каже Дмитренко.

Він говорить, що від початку пандемії померло 2 146 хворих на коронавірус, а захворіло – 88 тисяч мешканців області.

Головний санлікар Івано-Франківської області Руслан Савчук каже, що зростання між тижнями за кількістю хворих складає 33,8%.

“У нас за минулу добу зафіксовано вісім випадків серед дітей шкільного віку. Штам “Дельта” циркулює вже майже у всіх громадах області. Наразі маємо підтвердження у 58 людей, ці підтвердження прийшли до нас з лабораторії Києва. Останнім часом у людей нові симптоми – це порушення роботи органів слуху та розлад шлунку. Більшість людей мають симптоми ГРВІ – температура запального характеру, яка декілька разів підіймається. Думають, що це все мине за пару днів. Бігають в аптеку, збивають температуру – не рекомендую цього. Потрібно йти до сімейного лікаря та робити швидке тестування”, – розповідає Савчук.

Читайте також:
У Коломиї продовжують готувати обіди для потребуючих (ФОТО)

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*