понеділок , 17.06.2024

В Італії прикарпатка перемогла у конкурсі “Miss badante Web” (ФОТО)

В Італії уродженка Прикарпаття перемогла в незвичному конкурсі – “Miss badante”, який проводиться вже сім років поспіль. 

прикарпатка

На участь у ньому запрошуються красуні, незалежно від віку, чи національності, з основною умовою: конкурсантки повинні працювати у секторі домашнього господарства (доглядальниці та домашні працівниці), пише “Українська газета.ІТ”.

Захід має наметі дати жінкам, які працюють в італійських сім’ях, розважитися та відчути себе королевами. А ще – привернути увагу суспільства до їхньої важливої, часто непоміченої, чи недооціненої праці.

Цьогоріч на нього вперше запросили українок.

У відділенні конкурсу “Miss badante Web – 2021” із великим відривом перемогла франківчанка Зоряна Белей.

Красуню запрошували до участі на очному змаганні красунь, фінал якого проходив у місті Чівітакастелана, та в цей час вона була у відпустці в Україні, тому змогла позмагатися лише в онлайн.

В Італію Зоряна приїхала у 28 років. Відтоді ця країна стала її другою домівкою. Вона живе у місті Каттоліка, що у регіоні Емілія Романія.

Про конкурс жінка дізналася випадково, гортаючи сторінки інтернету.

“Коли прийшло повідомлення, що я – у фіналі, то не повірила, розповіла тільки мамі. Я і не думала що стану переможницею. І ось довгоочікуваний фінал. Я і моя донечка були вдома, коли прийшло повідомлення: «Вас обрано “Miss badante web Italia-2021!” … І тут емоції взяли своє… Перші 5 хвилин я стояла з відкритим ротом, а доня не розуміла що відбувається. Коли розповіла їй, ми обоє раділи як малі діти! Приємно отримати статус «miss» в Італії”, – розповідає переможниця.

За освітою Зоряна медсестра та психолог, пропрацювала в Івано-Франківській обласній лікарні хірургічною медсестрою понад 10 років. За 7 років праці в Італії жінка один раз змінила роботу через смерть роботодавця.

Читайте також:
Чоловік Саші Пустовіт відреагував на скандальне інтерв’ю прикарпатської блогерки