п’ятниця , 21.01.2022

На Прикарпатті відремонтують дорогу, на якій в автобуса відірвало два колеса

У Болехові відремонтують аварійну дорогу, на якій в пасажирського автобуса під час руху відірвало два колеса. Про це Панорама Прикарпаття писала раніше. 

ДТП

Аварійну ділянку дороги “Гериня – Болехів”, яка пролягає через місто Болехів, обіцяють відремонтувати до кінця року. Про це Галицькому кореспонденту повідомили у ДП “Дороги Прикарпаття”.

“Цього року дорога у Болехові буде капітально відремонтована (відрізок на дорозі С091505 “Гериня – Болехів”, який пролягає через Болехів)”, – зазначили на підприємстві.

Наразі до виготовленої проектно-кошторисної документації проектна організація вносить зміни, аби ремонт дороги виконали максимально якісно та з 10-річною гарантією.

Попередній тендер, оголошений 19 липня 2021 року, скасували через недопрацювання, які виникли у зв’язку із встановленням підземних комунікацій.

“Зі слів місцевої влади, комунікації вже прокладені. Оголосити наступний тендер заплановано на кінець вересня-початок жовтня. Фінансування робіт планується з Державного дорожнього фонду”, – додають у ДП “Дороги Прикарпаття”.

Читайте також:
На Івано-Франківщині у результаті аварії загинув велосипедист (ФОТО)

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*