п’ятниця , 21.01.2022

Годують обіцянками: на Прикарпатті медики скаржаться на затримки зарплати

На Прикарпатті лікарі скаржаться на масові затримки зарплати. Гроші люди отримують лише частково. 

лікарі без ЗП

Про це 10 вересня на оперативній нараді у міськвиконкомі повідомив генеральний директор Калуської ЦРЛ Іван Красійчук, інформують “Вікна”.

Таким чином “незакритою” залишається зарплата за серпень, а вже наближається час виплати авансу за вересень. За словами Івана Красійчука, причиною затримки з виплатою зарплати є те, що Калуська ЦРЛ отримала від Національної служби здоров’я України кошти за липень, а за серпень (у цьому місяці лікарня надала послуг на близько 10 млн гривень) кошти від НСЗУ ще не надходили.

Інформацію підтвердила заступниця Калуського міського голови Наталія Кінаш. За її словами, зараз надходить багато звернень від працівників Калуської ЦРЛ на “гарячу лінію” щодо затримок із зарплатою.

Іван Красійчук, своєю чергою, зазначив: адміністрація Калуської ЦРЛ зустрічається і спілкується з колективом і пояснює працівникам, що як тільки кошти від НСЗУ надійдуть на рахунок, їх одразу виплатять медикам. У НСЗУ, куди звертається Калуська ЦРЛ, затримку з виплатами пояснюють тим, що тут переукладали договори, є багато роботи, а фінансування обіцяють “з дня на день”.

При цьому Калуська ЦРЛ має проблеми не лише із виплатою зарплат, але й із розрахунками зі своїми постачальниками, які відмовляються відпускати медикаменти та інші необхідні для роботи закладу матеріали через великі борги.

Схожа ситуація із виплатами від НСЗУ і в інших закладах охорони здоров’я Калуської громади: заробленого за серпень вони поки що не отримали.

Читайте також:
Не пускають дітей у школу: через трагедію з 10-річним хлопчиком на Прикарпатті страйкують батьки (ВІДЕО)

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*