неділя , 16.01.2022

Важкохвора прикарпатка просить небайдужих про допомогу (ФОТО)

На Прикарпатті збирають кошти на лікування важкохворої жінки. Важлива кожна копійка.

допомога

Про це повідомляє «Правда».

Небайдужих людей просять допомогти 43-річній Формазюк Оксані Романівній з Долини. У Київській лікарні жінка чекає на пересадку печінки. Доба перебування коштує 30 000 гривень. Таких грошей у сім’ї більше немає.

«У неї цироз печінки, зараз на підтримувальній терапії в Києві, назначено трансплантацію не швидше ніж на 20 вересня, оскільки організм ще не готовий для таких маніпуляцій! Наразі вона лежить в реанімації, доба перебування там 30 тис. грн. Нам дуже потрібна допомога, щоб продовжити їй життя і дочекатись пересадки. Потім потрібна тривала реабілітація, яка також коштує чимало, але зараз ми прагнемо зберегти життя та дочекатись трансплантації», – розповіла донька.

Діагноз: Цироз печінки клас C за Child-Pugh. Синдром портальної гіпертензії в стадії декомплексації, спленомегалія, асцит. Кісти сегментів SVI та SVIII правої частки печінки.

З цією хворобою боротьба триває вже близько двох років. За цей час проведено багато різноманітних та дороговартісних обстежень та досліджень, лікувань тощо. Останнім часом хвороба загострилась, біль став нестерпним, а обстеження в рази дорожчими.

«Оскільки наша сім’я вже не в змозі справитися з хворобою самостійно, просимо небайдужих людей допомогти фінансово, щоб здолати цю важку недугу!»

Номер телефону: 0993533211 Формазюк Орест Павлович (чоловік).

Картка: ПриватБанк 4149 6293 8427 8362 Формазюк Оксана Романівна.

Читайте також:
У Франківську продають «хімічні» кавуни: за ніч фрукт «здувся» (ФОТО)

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*