неділя , 16.01.2022

Найвище оглядове колесо в Україні: в Яремче шукають інвесторів для втілення туристичної ідеї

У Яремче керівництво громади шукає інвесторів, аби побудувати найвище в Україні оглядове колесо. Його запланована висота – 60 метрів.

оглядове колесо

Про це повідомляє «Курс».

Яремчанська міська рада в рамках ініціативи «ГромадаПлюсБізнес» вперше представляє Івано-Франківщину та запрошує інвестора для відновлення парку розваг з найвищим оглядовим колесом в Україні.

Громада пропонує для реалізації проєкту земельну ділянку в центрі міста Яремче біля відомої туристичної природної локації – водоспаду Пробій. Площа – 1,3301 га з цільовим призначенням «для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови для відпочинково-паркової зони з елементами історико-етнографічного музею, співочим полем, дитячими атракціонами, спортивно-масовими, розважальними, освітньо-виховними заходами». Є можливість підведення усіх мереж.

Як розповів керівник відділу туризму та інвестиційної політики Яремчанської міської ради Петро Бабчук, зараз інвестиційний проєкт в розробці і говорити про часові рамки передчасно. «Фішкою» проєкту відпочинково-паркової зони має стати найвище – 60-метрове – оглядове колесо. Наразі найвище в Україні колесо має Харків, його висота – 55 м. До того ж колесо в Яремчі буде не тільки найвищим, а й найвисокогірнішим.

Варіант передачі ділянки інвестору – оренда через аукціон. Яремчанська міська рада обіцяє сприяти інвестору у виробленні проєктно-технічної документації та швидкому отриманні дозволів для підведення комунікацій. Умова громади – реєстрація юридичної особи на території громади та сплата податків на місці.

Читайте також:
Відома блогерка з Прикарпатті озвучила популярний мультфільм (ВІДЕО)

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*