субота , 29.01.2022

На Прикарпатті відкрили нову амбулаторію: обслуговуватиме кілька сіл (ФОТО)

На Прикарпатті минулого тижня офіційно відкрили нову амбулаторію. Медзаклад обслуговуватиме кілька населених пунктів Надвірнянського району.

амбулаторія

Про це повідомляється на сайті ОДА.

Як відомо, селі Пнів Надвірнянського району відкрили амбулаторію монопрактики практики сімейної медицини. Кошторисна вартість об’єкта склала 8911,533 тис. гривень.

Амбулаторія оснащена відповідним новітнім медичним обладнанням, тут працюватимуть чотири сімейні лікарі. У медзакладі буде своя лабораторія, кабінет щеплення, процедурна, стерилізаційна, палати денного стаціонару та адмінприміщення.

Обслуговуватиме цей заклад первинної медико-санітарної допомоги жителів чотирьох сіл, які входять в Пасічнянську територіальну громаду. Досі вони зверталися у ФАП, проте не могли отримати повноцінної якісної первинної медичної допомоги та скеровувались у Надвірнянську районну лікарню. Тому жителі громади за амбулаторію дуже вдячні, хоча й воліють не хворіти.

Зазначимо, що первинна медична допомога стає для прикарпатців доступнішою, адже в області відкрито вже не одну нову амбулаторію та реконструйовано 9 приймальних відділень, 5 з яких розпочали роботу.

Читайте також:
У Франківську продають «хімічні» кавуни: за ніч фрукт «здувся» (ФОТО)

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*