понеділок , 24.01.2022

На Прикарпатті чоловіки скаржаться на домашнє насилля

На Прикарпатті правоохоронці зафіксували кілька десятків випадків домашнього насилля щодо чоловіків.

Про це повідомляється в офіційній статистиці поліції області.

За сім місяців мобільна група з протидії домашнього насильства поліції Івано-Франківська відреагувала на 1139 повідомлень, пов’язаних із домашнім насильством. За результатами проведених перевірок 455 фактів отримали підтвердження.

Відносно 315 правопорушників працівники мобільних груп склали адміністративні матеріали за статтею 173-2 (Вчинення домашнього насильства, насильства за ознакою статі, невиконання термінового заборонного припису або неповідомлення про місце свого тимчасового перебування) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

За цей період від домашнього насильства в Івано-Франківську постраждали 399 жінок, 76 чоловіків та 22 дітей.

З метою негайного припинення фактів насильства та недопущення його в майбутньому працівники поліції винесли понад 350 термінових заборонних приписів стосовно кривдників та розпочали 9 кримінальних проваджень.

Поліція Івано-Франківщини нагадує громадянам, що мовчати про домашнє насильство не потрібно. Якщо ви стали жертвою домашнього насильства або вам відома інформація про особу, відносно якої вчиняється насильство, не зволікайте, а інформуйте поліцію за номером 102.

Читайте також:
На Івано-Франківщині перекинувся пожежний автомобіль – 6 травмованих (ФОТО)

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*