четвер , 30.06.2022

На Прикарпатті ліквідували ботоферму, яка виконувала завдання замовників із Росії

СБУ в Івано-Франківській області ліквідувала потужну ботоферму, яка виконувала завдання замовників з РФ.

хакер, новини Прикарпаття

Організував її місцевий житель, спеціаліст з інформаційних та телекомунікаційних технологій. Тільки від початку року він використав для реєстрації фейкових аккаунтів майже 12 тисяч SIM-карток українських та російських мобільних операторів.

Про це сьогодні, 26 липня, інформують у прес-службі управління СБУ в Івано-Франківській області.

Ботоферма працювала, здебільшого, у соцмережах, месенджерах та електронних гаманцях.

Замовниками послуг були, в основному, клієнти з РФ. І використовували  її «потужності», коли потрібні були масштабні  спотворення реального стану речей. У основному, це «накрутка» кількості переглядів, вподобань, коментарів у соціальних мережах та відеохостингах.  «Розрахунки» велися в рублях.

У ході проведених обшуків за місцем реального мешкання організатора ботоферми, виявлено та вилучено SIM-шлюзи, комп’ютерне та інше спеціалізоване телекомунікаційне обладнання та майже три тисячі SIM-карток операторів мобільного зв’язку.

Наразі тривають слідчі дії.

Після завершення експертиз планується оголосити організатору оборудки про підозру у несанкціонованому втручанні в роботу електронно-обчислювальних машин (комп’ютерів), автоматизованих систем, комп’ютерних мереж чи мереж електрозв’язку, що передбачено ст. 361 Кримінального Кодексу України.

Документування протиправної діяльності здійснювалося за процесуального керівництва Івано-Франківської обласної прокуратури.

проросійська ботоферма, Прикарпаття

СБУ, новини Івано-Франківщини

хакер з Прикарпаття

ботоферма, новини Прикарпаття

Читайте також:
Житель Прикарпаття займався шахрайством з працевлаштування – брав з клієнтів гроші і зникав

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*