середа , 08.12.2021

На Івано-Франківщині представили нового начальника обласної поліції

Особовому складу поліції Івано-Франківщини представили нового керівника – полковника поліції Сергія Безпалька.

Сергій Безпалько, поліція Прикарпаття

Сьогодні, 15 липня, під час наради під головуванням заступника Голови Національної поліції України Олексія Руденка представлено нового начальника Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області, полковника поліції Сергія Безпалька.

В нараді взяли участь представники влади, силових структур, представники засобів масової інформації та особовий склад поліції Івано-Франківщини.

Олексій Руденко подякував попередньому керівнику Володимиру Голубошу за службу і гідне виконання службових обов’язків на Прикарпатті.

Після цього розповів про нового начальника і побажав успіхів на новій посаді. Сергій Безпалько подякував за довіру і запевнив, що готовий до виконання службових обов’язків:

Я розумію, які обов’язки на мене покладено. У першу чергу, хочу зберегти ті напрацювання, які уже є, а також примножити нові. Основні завдання керівництвом Національної поліції України озвучені і поліцейські Івано-Франківщини готові до їх виконання. Я завжди відкритий до спілкування і розраховую на співпрацю з представниками влади, ЗМІ та громадськості”.

Довідково:

Сергій Безпалько у 1999-му закінчив Донецький інститут внутрішніх справ. Свою службу почав із посади оперуповноваженого відділу державної служби боротьби з економічною злочинністю у Києві.
Працював на керівних посадах у ГУНП в місті Києві, потім – у Державному науково-дослідному інституті МВС України.

З березня 2020 року працював заступником начальника Головного управління Національної поліції в Полтавській області.

Читайте також:
Верховна Рада відправила у відставку Арсена Авакова

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*