четвер , 25.04.2024

6:0 – “Прикарпаття” розпочало сезон з перемоги над дебютантом першої ліги

МФК “Прикарпаття” у суботу, 24 липня, у стартовому матчі сезону 2021-2022 Першої ліги з розгромним рахунком 6:0 на виїзді перемогло дебютанта ФК “Ужгород”.

ФК ПрикарпаттяПитання щодо переможця було знято ще у першому таймі, коли у воротах ужгородців побувало п’ять м’ячів, інформують у МФК “Прикарпаття”.

Спочатку дубль оформив Роман Барчук (8 і 29 хв.), третій гол господарі забили у власні ворота, згодом відзначилися Володимир Рудюк (34 хв.) і Василь Цюцюра (42 хв.).

Після перерви дебютант франківської команди Рудюк (75 хв.) встановив остаточний рахунок зустрічі і оформив свій перший дубль у футболці “Прикарпаття”.

6:0 – впевнена перемога франківців у стартовому матчі чемпіонату.

Свій наступний поєдинок “Прикарпаття” проведе 31 липня в гостях проти донецького “Олімпіка”, який у минулому сезоні виступав в українській Прем’єр-лізі.