неділя , 16.01.2022

В Івано-Франківську жінка крала квіти з клумб і торгувала ними

На порушницю склали три адміністративних протоколи.

клумба, новини Франківська

Нагадаємо, раніше мешканці Івано-Франківська у соцмережі повідомили про жінку, яка вчинила крадіжку квітів з міської клумби. Працівникам Муніципальної інспекції вдалося встановити особу злодійки.

“Під час патрулювання центральної частини міста інспектори виявили порушницю під час реалізації крадених квітів. Жінка зізналася, що краде квіти з метою подальшого їхнього продажу”, – пишуть муніципали.

Інспектори склали на жінку протоколи за торгівлю з рук у невстановленому місці, протокол за знищення зелених насаджень. Також жінка вирішила закурити в забороненому місці. За це порушення вона також отримала протокол.

“Але найбільш цікавим в цій історії є те, що жінку взялися захищати декілька агресивних чоловіків, не з’ясовуючи ситуацію. Для того, щоб вгамувати їхній запал і закінчити оформлення адміністративних матеріалів нашим працівникам довелося викликати працівників поліції”, – додають в інспекції.

У підсумку злодійка отримала три протоколи про адміністративні правопорушення. Покарання за цими порушеннями призначатиме суд.

новини Івано-Франківська, квіти

Читайте також:
В Івано-Франківську розшукують крадійку квітів (ФОТО)

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*