понеділок , 24.01.2022

Прикарпатці кинулися купувати нові автомобілі – рейтинг моделей

Минулого місяця в Івано-Франківську та області придбали 130 нових автомобілів. Це на 188% більше, ніж у квітні минулого року, коли за місяць зареєстрували 45 машин.

Івано-Франківськ, продаж автомобілів

Сума покупок склала понад 4 млн доларів без врахування вартості додаткового обладнання. Лідером серед брендів минулого місяця була Toyota. Майже 30 таких нових автомобілів отримали реєстрацію у регіоні. Крім цих авто часто обирали Renault, Volkswagen, Kia та Skoda, – повідомляє прес-служба сайту з продажу автомобілів RST.ua.

Кросовер Renault Duster отримав найбільшу кількість продажів серед моделей і покрив майже 10% ринку. Також у регіоні часто реєстрували Toyota Camry і Volkswagen Touareg.

Майже 75% зареєстрованих автомобілів – кросовери. Частка авто, що обладнані дизельними моторами, склала 30% ринку, а середній об’єм двигуна становив 2 л. Автомобілі з ціною від 17 до 35 тис. доларів отримали долю ринку 52%. Середня ціна кожного автомобіля, який зареєстрували у квітні, склала 31 тис. доларів.

Загалом у квітні в Україні зареєстрували 10 000 нових автомобілів. Це на 11% більше, ніж у березні і на 170%, ніж у квітні минулого року. Сума витрат минулого місяця склала 330 млн доларів, якщо не враховувати вартості додаткового обладнання. Для порівняння, у квітні минулого року кількість зареєстрованих авто становила 3 700. Найпопулярнішою маркою була Toyota, а бестселер серед моделей – Kia Sportage.

Нагадаємо, у першому кварталі поточного року в Івано-Франківську та області придбали 240 нових автомобілів. Сума покупок становила 7,5 млн доларів. Лідером серед брендів у січні-березні була Toyota, а найпопулярніша модель – Toyota RAV4.

Читайте також:
В Івано-Франківську відкрили ресторан Макдональдз

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*