п’ятниця , 21.01.2022

На Прикарпатті нарахували 39 офіційних мільйонерів

За підсумками цьогорічної кампанії декларування доходів громадян, 39 мешканців Івано-Франківщини вказали у своїх деклараціях доходи понад 1 мільйон гривень.

гроші, гривніУ порівнянні з минулим роком їх стало на 5 більше. Про це повідомила начальник Головного управління ДПС в Івано-Франківській області Ірина Столярик.

Зросла цьогоріч майже втричі й сума задекларованих ними доходів, а це 346,5 мільйонів гривень проти минулорічних 136 мільйонів. Відповідно, збільшилася в порівнянні з минулим роком більш як в 4 рази й очікувана сума податків та зборів, що мають надійти до бюджетів, та становить 29 мільйонів гривень.

Найбільше мільйонерів, 16 громадян, проживає в Івано-Франківську, за ним йдуть Калуш та Коломия – по 5 осіб на кожне місто.

Рекордну суму доходів, а це майже 80 мільйонів гривень, цьогоріч задекларував мешканець обласного центру та вже сплатив 2 мільйони гривень податку з доходів фізичних осіб. До 1 серпня цього року він має сплатити ще 5 мільйонів ПДФО та 1,2 мільйони військового збору.

Загалом, зазначила Ірина Столярик, попри карантинні обмеження та нестабільну економічну ситуацію, мешканці Прикарпаття сумлінно виконали свій конституційний обов’язок щодо декларування доходів та подали до податкових органів області 6310 декларацій, що на 200 більше, аніж торік, й задекларували понад 1 мільярд гривень доходів.

У порівнянні з минулим роком загальна сума зросла більш як на чверть мільярда гривень. За результатами поданих декларацій прикарпатці мають сплатити 47,3 мільйони гривень податку з доходів фізичних осіб та військового збору, минулорічні податкові зобов’язання збільшилися практично вдвічі – на 23 мільйони гривень.

В основному декларували громадяни доходи, отримані у вигляді спадщини – 46,9 мільйонів гривень, від продажу нерухомості – 9,9 мільйонів гривень та від здачі в оренду нерухомого майна – 2,9 мільйони гривень.

Однак, найбільшу суму склали інвестиційні доходи – 92 мільйони гривень, їх задекларували 35 фізичних осіб. Ще 68 осіб задекларували доходи, отримані закордоном, загальна сума склала 91 мільйон гривень.

Читайте також:
В Україні зміниться порядок видачі пенсій: усіх переведуть на банківські картки

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*