п’ятниця , 21.01.2022

Чи справді щеплення українців на польському кордоні буде безкоштовним?

З червня на польсько-українському кордоні з’являться мобільні пункти щеплень проти коронавірусу.

щеплення українських заробітчан на польському кордоніТам вакцинуватимуть громадян України та інших іноземців, які в’їжджатимуть до Польщі.

Як пoвідoмляє wyborcza.pl, мобільні пункти щеплень організує жешувський медичний центр Medyk, а розташовуватимуться вони там, де зараз виконують швидкі антигенні тести на коронавірус тим, хто їде до Польщі.

На сьогодні вздовж польсько-українського кордону є 4 таких пункти:

  • при виїзді з Медики в напрямку Перемишля – ul. Lwowska 40;
  • на автостраді А4 в місцевості Замєхов у місці обслуговування пасажирів, які перетинають пункт пропуску в Корчовій;
  • неподалік пункту пропуску в Дорогуську (Дорогуськ-Бердище 66/14B);
  • пункт пропуску в Гребенному.

Починаючи з червня, окрім COVID-тестів, там робитимуть і щеплення всім бажаючим. Обіцяють також, що мобільний пункт вакцинації з’явиться невдовзі і в Будомєжі.

Громадянам України та іншим іноземцям, які навчаються або працюють у Польщі, щеплення в таких мобільних пунктах на кордоні робитимуть безкоштовно. Треба буде тільки надати документи, які підтверджують навчання чи виконання роботи. Однак перед прийомом вакцини обов’язково потрібно буде зробити антигенний тест на коронавірус. Він буде платним – 130 зл.

Результат тесту буде орієнтовно за 15 хвилин. За цей час подорожуючий встигне заповнити документи, необхідні перед вакцинацією. Безпосередньо після щеплення (у випадку негативного тесту) потрібно буде зачекати на місці під наглядом медперсоналу ще 15 хв, і тільки потім можна буде їхати далі.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що громадянам України на польському кордоні в мобільних пунктах пропуску хочуть колоти однодозову вакцину Johnson&Johnson.

Читайте також:
Польща на кордоні буде вакцинувати українських заробітчан

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*