п’ятниця , 27.05.2022

Укрзалізниця припинила продаж квитків до Івано-Франківської області

Продаж квитків обіцяють відновити 12 березня за умови, що цьому сприятиме епідемічна ситуація

«Укрзалізниця» припинила продаж квитків на поїзди, які з 26 лютого відправлятимуться до Івано-Франківської області. Причиною такого рішення є запровадження на території регіону “червоної” карантинної зони.

«Реагуючи на епідеміологічну ситуацію, що склалася в Івано-Франківській області, “Укрзалізниця” з 00 год. 00 хв. 26 лютого до 12 березня 2021 року призупиняє продаж квитків у напрямку населених пунктів Івано-Франківщини та у зворотному напрямку. Продаж проїзних документів буде відновлено відразу після поліпшення епідеміологічної ситуації в регіоні», – повідомила компанія у середу, 26 лютого.

Наразі 24 та 25 лютого іще всі поїзди прямуватимуть за розкладом.

«У продажу наявні ще понад 4000 квитків на 15 рейсів з Івано-Франківщини й за потреби будуть надані додаткові вагони, щоб дати змогу максимально безпечно покинути регіон тим, хто вже запланував подорож. А пасажирам, які планують поїздки в гори, пропонуємо альтернативні маршрути до станцій Ясіня, Кваси, Рахів, Воловець, Сколе, Славсько. Зокрема, нагадуємо про подовження курсування швидкісного «Лижного експресу» № 745 до Славська з можливістю придбання квитків через чат-бот Укрзалізниці», – зазначається у повідомленні.

Для пасажирів, які придбали квитки раніше, «Укрзалізниця» разом із Міністерством інфраструктури України опрацьовує механізм, який дасть їм змогу безпечно дістатися місць призначення.

Пасажири, які через карантинні обставини будуть змушені змінити свої плани, зможуть повернути квитки у будь-якій залізничній касі країни, при цьому їм буде відшкодовано повну вартість квитка. Повернути квитки можна упродовж 30 днів, починаючи з 26 лютого.

Нагадаємо, з 26 лютого в Івано-Франківській області почнуть діяти правила “червоної” карантинної зони.

Читайте також:
Коронавірус на Івано-Франківщині сьогодні: статистика за 24 лютого

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*