четвер , 18.04.2024

Шахтар – Маккабі – 1:0. Відео голу та огляд матчу Ліги Європи

У матчі-відповіді 1/16 Ліги Європи донецький «Шахтар» у четвер, 25 лютого, в Києві приймав ізраїльський Маккабі з Тель-Авіва.

Нагадаємо, перший матч завершився перемогою українського клубу – 0:2.

Ізраїльтянам потрібно було відігрувати різницю у рахунку і вони намагалися це зробити. Наприкінці першого тайму та на початку другого гості створили кілька небезпечних моментів біля “Шахтаря” і навіть забили гол.

Але арбітр відмінив взяття воріт, зафіксувавши порушення правил.

У середині другого тайму Шахтар зняв усі питання, відкривши рахунок і у домашньому матчі. На 66-ій хвилині Тете заробив пенальті і на 67-ій хвилині Мораєс вдало реалізував 11-метровий удар.

Гра так і завершилася з рахунком — 1:0 і загальним підсумком – 3:0 на користь «Шахтаря».

Уже сьогодні, 26 лютого, відбудеться жеребкування 1/8 фіналу Ліги Європи, і донеччани дізнаються своїх майбутніх суперників. Перші матчі 1/8 фіналу відбудуться за два тижні, 11 березня.

Окрім “Шахтаря” в 1/8 фіналу також пробилося і київське “Динамо”, яке вчора в гостях перемогло бельгійський “Брюгге” з рахунком 1:0.