субота , 21.05.2022

Робота у Франківську: 11 вакансій з найбільшою зарплатою

Попри карантин та суттєві обмеження деякі роботодавці в Івано-Франківську дозволяють працівникам непогано заробляти.

Так, в окремих фірмах можна отримувати і по тисячі доларів. Аби це підтвердити, ми переглянули пропозиції на порталі work.ua та склали рейтинг вакансій з найбільшою зарплатою. Перелік виглядає так:

 1. Водій. На місяць можна заробляти 35-40 тисяч гривень. Від кандидата вимагають наявність власного легкового авто та категорії В.
 2. SEO specialist. Обіцяють від 28 до 40 тисяч гривень на місяць. Натомість вимагають: вільне володіння англійської, знання основ SEO, досвід роботи від трьох років, вміння швидко та грамотно писати.
 3. Шеф-повар. Ставка – 35000 грн на місяць, а також надання безкоштовного житла (якщо працівник з іншого міста). Головна вимога – досвід роботи на посаді шеф-повара від двох років.
 4. Виконроб. Платитиму 28-30 тисяч гривень на місяць. Роботодавцю потрібен спеціаліст із закінченою вищою освітою, досвідом роботи та знанням ПК.
 5. Водій-далекобійник. Ставка – 28000 грн. Роботодавець розглядає лише тих кандидатів, у кого є водійські категорії С та Е.
 6. Регіональний менеджер. На місяць платять 25-30 тисяч гривень. Вимог як таких немає.
 7. Невролог, ортопед-травматолог. ЗП – в межах 25-30 тисяч гривень. Кандидат повинен мати відповідну профільну вищу освіту та від двох років стажу.
 8. Автомаляр. Можна заробляти від 25 до 35 тисяч гривень. У роботодавця лише одна вимога – аби працівник не вживав спиртного.
 9. Керівник відділу продажу. ЗП – 20-35 тисяч. Можна без вищої освіти, але з досвід роботи від одного року.
 10. Front-end програміст. Обіцяють від 20000 до 30000 гривень. Натомість вимагають знання кількох мов програмування та досвід роботи.
 11. Логіст. Платять від 12000 до 50000. Вимоги лише дві – вільне володіння англійською та досвід роботи на ринку США.

Варто зазначити, всі заробітні плати вказані без урахування податкових стягнень.

Христина СЛОТА

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*