п’ятниця , 19.04.2024

Динамо – Брюгге: відео голів та огляд матчу 1/16 фіналу Ліги Європи

Київське Динамо вчора, 18 лютого, в 1/16 фіналу Ліги Європи вдома приймало бельгійське “Брюгге”. Матч завершився з рахунком 1:1.

Склад Брюгге був дещо ослаблений через коронавірус, але навіть за таких обставин бельгійська команда зуміла не програти у гостях.

У першому таймі в обох команд практично не було гольовий моментів. Пожвавлення настало у другій половині зустрічі.

На 62-ій хвилині динамівець Віталій Буяльський красивим ударом з-за меж штрафного майданчику відкрив рахунок.

Проте надовго втримати перевагу кияни не змогли – на 67-ій хвилині Брендон Мехеле після подачі з кутового ударом головою зрівняв рахунок.

1:1 – до кінця гри цей рахунок так і не змінився.

Матч-відповідь відбудеться за тиждень – 25 лютого о 22.00. Для киян наразі іще нічого не втрачено, але тепер шанси на вихід у наступний раунд більші у бельгійської команди.