понеділок , 01.03.2021

На Прикарпатті 65-річний чоловік ґвалтував 11-річну дівчинку: вона народила дитину

Підозрюваний ґвалтував дівчинку, коли його дружина йшла до церкви.

В Івано-Франківській області 65-річний чоловік упродовж восьми місяців ґвалтував 11-річну дитину. Дівчинка завагітніла та народила немовля.

Про це 27 січня повідомляє пресслужба Івано-Франківського апеляційного суду.

“Від січня 2018 року до серпня 2018 року 65-річний одружений чоловік періодично вступав у статеві зносини з 11-річною дівчинкою, яка вихідними днями проживала з подружжям. За показами потерпілої, злочинні дії підозрюваний вчиняв в час, коли його дружина йшла до церкви”, — йдеться у повідомленні.

Дівчинка завагітніла і в грудні 2018 року народила дитину на 34-му тижні вагітності. Як повідомляє пресслужба суду, експертиза факт батьківства підтвердила.

Причетність підозрюваного до вчинення інкримінованого кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 156 КК України підтверджується зібраними у кримінальному провадженні доказами: протоколом допиту малолітньої потерпілої, протоколом допиту свідка, висновком психолого-психіатричної експертизи малолітньої, висновком судової молекулярно-генетичної експертизи та іншими матеріалами кримінального провадження в їх сукупності.

13 січня 2021 року чоловіку повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 152 КК України. Суд обрав йому запобіжний захід у вигляді тримання під вартою терміном 60 днів.

Підозрюваний визнав тільки один випадок статевих зносин.

Читайте також:
На Івано-Франківщині затримали зловмисника, який пограбував поштове відділення (ФОТО)

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*