понеділок , 18.01.2021

Міністр охорони здоров’я заявив про необхідність продовження локдауну

Максим Степанов переконаний, що масові святкування значно вплинуть на зростання кількості інфікованих Covid-19

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов вважає, що посилений карантин не слід переривати після 24 січня. Про це він заявив в ефірі «24 каналу».

Степанов каже, що з ним солідарні провідні епідеміологи, які також наполягають на продовженні нинішніх обмежувальних заходів.

«Я наполягаю на тому. Я, мої радники, провідні епідеміологи нашої країни (наполягаємо – ред.) щодо продовження цього карантину», – заявив Степанов.

Міністр пояснює, що під час січневих свят були масові святкування з великою кількістю людей. Також українці відвідували родичів і загалом багато переміщувалися.

«Все це потенційно дуже сильно вплине на зростання кількості інфікованих Covid-19», – сказав Степанов.

Крім цього, очільник МОЗ нагадав про сезонне збільшення кількості хворих на грип, тому важливо ліквідувати це зростання. За словами Степанова, грип має схожі з коронавірусом ускладнення.

«Іноді вони потребують лікування в закладах охорони здоров’я. І ми зацікавлені в тому, щоб не було в жодному разі критичного навантаження на медичну систему», – підсумував він.

Нагадаємо, в Україні 8 січня розпочався так званий локдаун, який триватиме до 24 січня включно і передбачає заборону на роботу розважальних закладів, непродовольчих магазинів, спортзалів і закладів громадського харчування. При цьому рух транспорту не обмежується, а кордони залишаються відкритими.

Джерело: Zaxid.net

Читайте також:
Локдаун в Україні: уряд запровадив посилений карантин з 8 до 25 січня

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*