вівторок , 05.03.2024

У Калуші відкривають торговий центр «Епіцентр» оптимального формату

Два нових торговельних центри відкриє компанія «Епіцентр К» до кінця 2020 року – у Миколаївській та Івано-Франківській областях.

19 грудня у Первомайську (вул. Достоєвського, 2Б/2) та 26 грудня в Калуші (вул. Хіміків, 17) запрацюють торговельні центри «Епіцентр» «оптимального формату» площею 5430 кв. м.

За розміром й асортиментом нові ТЦ «Епіцентр» стануть найбільшими торговельними центрами в цих містах.

Під одним дахом тут можна буде придбати всі необхідні товари – продукти харчування та напої, побутову техніку та електроніку, ліки та засоби індивідуального захисту, дитячі товари, меблі, товари для оздоблення оселі,  покриття для підлоги, автотовари, сантехніку, інструменти та будматеріали.

Протягом 2020 року компанія «Епіцентр» відкрила 7 нових торговельних центрів в Україні: в Житомирі, Вінниці, Запоріжжі, Долині, Калуші, Мелітополі та  Первомайську. Чотири з них – оптимального формату (площа від 4800 до 5500 кв. м): два розташовані на Івано-Франківщині, по одному – у Запорізькій та Миколаївській областях.

У новому торговельному центрі «Епіцентр» в Калуші працюватимуть сучасні центри видачі онлайн-замовлень з автоматизацією процесів, адресною системою зберігання, комфортною зоною очікування, онлайн-вітринами та дитячим куточком, які наближують місцевих споживачів до майже 1,5-мільйонного асортименту товарів з різних категорій на сайті epicentrk.ua.

У дні відкриття в Калуші (26-27 грудня) на покупців чекатиме багато цікавих акцій. Перші 300 покупців в нових ТЦ «Епіцентр», які придбають товари на суму від 1500 грн, гарантовано отримають цінні подарунки в рамках акції «Святкові дарунки» (товари для дому та відпочинку, побутову техніку тощо).

Ще 100 000 гривень подарунковими сертифікатами зможуть виграти покупці, які зроблять покупки на суму від 1500 грн і зареєструють свої чеки згідно правил цієї акції. Вибір переможців відбудеться онлайн.