понеділок , 23.05.2022

Майже 10 гривень: відома нова роздрібна ціна газу для жителів Прикарпаття

9,887518 грн/м³ з урахуванням ПДВ – такою буде ціна газу для мешканців Прикарпаття у січні 2021 року.

Для клієнтів ТОВ “Івано-Франківськгаз Збут” ціна природного газу для побутових споживачів у перший місяць нового року складатиме 9,887518 грн/м³ з урахуванням ПДВ, що дорівнює 0,9394978 грн/кВт*год.

Про це сьогодні, 28 грудня, повідомили у товаристві “Івано-Франківськгаз Збут”.

Фахівці підприємства зазначають, що після нетривалої стабільності в цінах, в останні тижні газ на європейському континенті знову почав різко дорожчати.

Так, НАК «Нафтогаз України» підвищив ціну на газ для побутових споживачів у січні 2021 року до 7,22 грн за кубічний метр, що на 14% вище за встановлену ціну у грудні. Про це йдеться на офіційному сайті газопостачальної компанії.

«Ціна на природний газ у січні для населення в рамках тарифу “Місячний” складає 7,22 грн/куб.м. з ПДВ, без вартості розподілу (доставки)», – пише прес-служба «Нафтогазу».

Відтак, 7,22 грн/куб.м – це січнева вартість газу, плюс іще вартість доставки і тому у підсумку один кубометр газу мешканцям Прикарпаття у перший місяць нового року обійдеться у 9,88 грн.

Як зазначають у “Нафтогазі”, зміни цін на газ у січні обумовлені “сезонним фактором та збільшенням оптової ціни на блакитне паливо”.

Читайте також:
10700 – в управлінні статистики назвали середню зарплату на Прикарпатті

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*