субота , 16.01.2021

Хороша новина: зниклого 14-річного підлітка вдалося розшукати

Поліцейські Івано-Франківщини спільно з небайдужими громадянами розшукали неповнолітнього хлопця

До пошуків неповнолітнього задіяли співробітників Тисменицького відділу поліції, ювенальних поліцейських і кінолога з собакою. Також допомагали місцеві мешканці, інформують у прес-службі Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області.

3 грудня до Тисменицького відділу поліції надійшла заява від мешканки села Загвіздя. Стурбована жінка повідомила, що її син пішов з дому до сусіда і не повернувся. Жінка намагалася розшукати дитину власними силами, але коли зрозуміла, що не вдається, звернулася до поліції.

Як тільки надійшло повідомлення про зникнення дитини, поліцейські спільно з місцевими мешканцями розпочали пошуки: обстежували прилеглу до села територію, лісові масиви та ретельно перевіряли усі можливі місця перебування неповнолітнього.

Через декілька годин небайдужий громадянин, поблизу лісового масиву у Загвізді, помітив хлопця, який заблукав. Чоловік супроводив дитину до населеного пункту і там передав правоохоронцям.

Ювенальні поліцейські повернули дитину матері та провели з ними профілактичну бесіду, щоб не допустити подібних випадків у майбутньому.

Читайте також:
У Хриплині врятували чоловіка, який видерся на міст і хотів стрибнути у річку (ФОТО)

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*