четвер , 28.03.2024

“Прикарпаття” у домашньому матчі не змогло обіграти аутсайдера першої ліги (ВІДЕО)

“Прикарпаття” в 11 турі першої ліги у четвер, 5 листопада, приймало херсонський “Кристал”.

Прикарпаття - Кристал

Матч відбувся у Бурштині, оскільки Івано-Франківськ знаходиться у “червоній зоні” карантину.

Поєдинок вдало розпочався для франківців. Вони зуміли забити швидкий гол.

На 4-ій хвилині зустрічі Воробчак потужно пробив із-за меж штрафного майданчика. М’яч зрикошетив і від захисника “Кристалу” потрапив до Ростислав Волошиновича, а той швидко зорієнтувався у ситуації і влучно пробив головою по воротах – 1:0.

Гості зуміли відігратися іще у першому таймі. На 41-ій хвилині після подачі з флангу  Іван Гливий головою відправив м’яч у ворота “Прикарпаття” – 1:1.

У другому таймі на полі точилася приблизно рівна боротьба. Обидві команди створили кілька небезпечних моментів, але забити гол так і не вдалося.

У підсумку нічия 1:1.

Після цього матчу в активі “Кристалу” лише 4 очки і останнє, тобто 16-те, місце у турнірній таблиці. У “Прикарпаття“ 9 очок і 14-те місце у турнірній таблиці.

Перша ліга: “Прикарпаття” зазнало розгромної поразки від “Агробізнесу” (ВІДЕО)