середа , 25.05.2022

На Івано-Франківщині від коронавірусу померла підполковник поліції Зоряна Горчак

Без мами залишилися 12-річний та 26-річний сини. Зоряні Горчак було лише 46 років…

Колектив Головного управління Національної поліції в Івано-Франківської області висловлює співчуття з приводу передчасної смерті підполковника поліції Зоряни Горчак – старшого інспектора з особливих доручень відділу режиму та технічного захисту інформації ГУНП в області.

“14 листопада став жалобним днем для поліцейських Івано-Франківщини: сьогодні перестало битися серце нашої співробітниці Зоряни Горчак. Їй було лише 46 років, без мами залишилися 12-річний і 26-річний сини, а без дружини – чоловік. Зоряна мала багато планів і завжди вміла підтримати колег добрим словом та влучною порадою. Мудра, досвідчена й усміхнена – саме такою ми її запам’ятаємо”. – йдеться у повідомленні прес-служби Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області.

Зазначається, що поліцейська боролася з коронавірусною інфекцією впродовж трьох тижнів та, на жаль, від ускладнень її серце зупинилося в реанімаційному відділенні медзакладу.

Зоряна Горчак розпочала службу в органах внутрішніх справ у 2004 році, будучи курсанткою. Відтоді вона з честю та гідністю вірно служила українському народові. Показувала приклад колегам і ділилася досвідом.

Для всіх поліцейських передчасна смерть Зоряни – це тяжка втрата, яку правоохоронці Івано-Франківщини розділяють із рідними колеги. Світла пам’ять тобі, Зоряно…

Читайте також:
За минулу добу на Прикарпатті 593 нових випадки коронавірусу, 7 людей померли

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*