субота , 21.05.2022

Карантин вихідного дня: на Прикарпатті перевірили більше 1000 закладів і склали 32 адмінпротоколи

96 рейдових груп працювали на Прикарпатті і контролювали дотримання карантинних обмежень, в тому числі і дотримання карантину вихідного дня.

карантин вихідного дняНагадаємо, починаючи з 00:00 14 листопада до 00:00 15 листопада, на території Івано-Франківської області діють нові карантинні обмеження з метою запобігання розповсюдження коронавірусної інфекції. Впроваджено так званий карантин «вихідного дня», який діятиме кожних вихідних до 30 листопада 2020 року.

Як інформують у прес-службі обласної поліції, минулих вихідних на Прикарпатті працювали 96 рейдових груп, які від 00:00 14 листопада і станом на ранок 15 листопада провели 410 рейдів та перевірили більше тисячі закладів.

Йдеться про заклади харчування, торгівлі, розважальні заклади, а також перевізників. Правоохоронці виявляли та реагували на повідомлення про порушення карантину, проводять профілактичну та роз’яснювальну роботу з громадянами та керівниками суб’єктів господарської діяльності.

Правоохоронцями розпочато одне кримінальні провадження за ч. 1 ст. 325 (Порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним хворобам та масовим отруєнням) Кримінального кодексу України щодо рішення виконавчого комітету, згідно якого суботи та неділі до 30 листопада цього року є робочими днями на території Франківської ОТГ.

Таке рішення виконкому суперечить постанові №641 (КМУ опублікував постанову, якою скасовується адаптивний карантин та вводиться локдаун вихідного) і тим самим порушує правила та норми щодо запобігання епідемічних й інших інфекційних хвороб.

Поліцейськими складено 32 протоколи за ст.44-3 (Порушення правил щодо карантину людей) Кодексу України про адміністративні правопорушення (26 на суб’єктів господарювання, 1 на перевізника, 5 на фізичних осіб за перебування без масок). Їм загрожує покарання у вигляді штрафу від 34 до 170 тисяч гривень.

Також інформацію щодо інших порушень внесено до журналу єдиного обліку заяв і повідомлень про вчинені кримінальні правопорушення та інші події.

Щодо карантину «вихідного дня», інформуємо:

Забороняється:

– діяльність закладів громадського харчування – барів, ресторанів, кафе тощо, можлива буде торгівля на виніс;

– торгівельно-розважальних центрів, інших закладів розважальної діяльності;

– робота суб’єктів господарювання у сфері побутового обслуговування.

Також у вихідні не будуть працювати заклади культури, які проводять культурно-масові заходи. Також забороняється робота та діяльність спортивних залів, фітнес-центрів та басейнів.

Дозволено:

– робота автозаправних комплексів (без зон харчування), технічне обслуговування та ремонт транспортних засобів;

– робота банків та медична практика;

– робота операторів та поштового зв’язку;

– робота магазинів, в яких щонайменше 60% торгівельної площі відведено для торгівлі продуктами харчування, пальним, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, ветеринарними препаратами, кормами.

Читайте також:
Субота і неділя робочі: у Франківську скасували вихідні

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*