четвер , 25.04.2024

Збірна України сенсаційно перемогла Іспанію у матчі Ліги Націй (ВІДЕО)

Збірна України здобула другу перемогу в “групі смерті” в Лізі націй, обігравши на своєму полі іспанців – 1:0.

Україна - Іспанія

У вівторок, 13 жовтня, наша команда у Києві на НСК “Олімпійський” приймала збірну Іспанії.

Гості, які вважалися беззаперечними фаворитами, відразу заволоділи ініціативою, намагаючись знайти шляхи до воріт Бущана.

Втім, підопічні Андрія Шевченка надійно грали у відборі, не даючи супернику створювати моменти.

Небезпечний був удар головою у Родріго. Добре пробив зі стандарту Серхіо Рамос. Але, за великим рахунком, це власне і все, що створили іспанці до перерви.

А в другому таймі гра змінилася. Україна вже не тільки відсиджувалася в обороні, а й здійснювала різкі атаки.

У самому дебюті міг відзначитися Зубков, який опинився перед Де Хеа, але ніяково махнув повз м’яч. Своєю активністю намагалися загострити гру Яремчук і Ярмоленко.

І на 76-й хвилині рахунок все ж таки був відкритий. Ярмоленко з центру поля видав пас на хід щойно вийшов на заміну Циганкову, і півзахисник “синьо-жовтих” потужно пробив повз воротаря Де Хеа – 1: 0!

Іспанія намагалася виправити ситуацію, але змінити рахунок на табло їм так і не вдалося.

1:0 – Україна перемагає і наближається до своєї озвученої раніше мети: зберегти місце в елітному дивізіоні Ліги Націй.

У другому матчі групи А4 німці та швейцарці зіграли між собою у нічию – 3:3. Два завершальні матчі Ліги націй Україна проведе в листопаді проти Німеччини та Швейцарії.

Наразі після чотирьох зіграних турів у групі А4 лідирує збірна Іспанії – 7 очок. В активі Німеччини та України по 6 очок. І замикає турнірну таблицю Швейцарія – 2 очки.