понеділок , 23.05.2022

Під час купівлі автомобіля жителя Прикарпаття “кинули” на 150000 гривень

Жертвою шахрайства став житель Тлумацького району. Під час купівлі автомобіля чоловік втратив 151 тисячу гривень.

авто шахрайство

Про це сьогодні, 8 жовтня, повідомили у прес-службі Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області.

За допомогою до Івано-Франківського відділу поліції звернувся 44-річний мешканець Тлумацького району.

За словами чоловіка, наприкінці минулого місяця на одному із інтернет-сайтів він знайшов оголошення про продаж автомобіля марки «Volkswagen T4».

Заявник зв’язався із автором оголошення, який назвався Олександром та домовився про купівлю транспортного засобу. Шахрай повідомив, що автомобіль на даний час знаходиться на кордоні іншої держави і для швидкого розмитнення запропонував потерпілому перерахувати на банківські рахунки близько 141 000 гривень. Чоловік, не роздумуючи, здійснив перерахунок вказаних коштів, щоб отримати омріяну автівку.

Через декілька днів «псевдо» продавець ще раз зателефонував до заявника та повідомив, що транспортний засіб уже знаходиться в Україні, але необхідно ще 10 тисяч гривень для остаточного оформлення всіх відповідних документів. Після того, як чоловік перерахував вищевказану суму зв’язок з продавцем обірвався. Потерпілий зрозумів, що його обшахрували і одразу ж звернувся до поліції.

Відомості за вказаним фактом внесено в Єдиний реєстр досудових розслідувань за ознаками вчинення кримінального правопорушення передбаченого ч. 2 ст. 190 Кримінального кодексу України (Шахрайство).

Щоб не втрапити на гачок шахраїв, прикарпатські поліцейські радять бути уважними та не перераховувати кошти зазделегідь.

Читайте також:
Заробляли 5000 гривень на день: двоє жителів Прикарпаття займалися розповсюдженням порнографії

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*