понеділок , 23.05.2022

На Івано-Франківщині голова ОТГ попався на хабарі (ФОТО)

В Івано-Франківській області викрили у хабарництві голову ОТГ та начальника одного з відділів територіальної громади.

Голова ОТГ вимагав 22000 гривень за безперешкодне надання у власність земельної ділянки площею 1,5 га

Посадовці вимагали 22 тисячі гривень за надання земельної ділянки для ведення селянського господарства, інформують у прес-службі Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області.

Сьогодні, 27 жовтня, оперативники управління стратегічних розслідувань в Івано-Франківській області Нацполіції затримали голову територіальної громади одразу після одержання 500 доларів США неправомірної вигоди.

Зловмисник у змові з начальником одного з відділів ОТГ вимагали з громадянина 22 тисячі гривень за безперешкодне надання у власність земельної ділянки площею приблизно 1,5 га для ведення селянського господарства з подальшим облаштуванням її під ставок.

Раніше поліцейські задокументували факти одержання трьох та п’яти тисяч гривень начальником одного з відділів ОТГ у якості «авансових платежів».

Останню частину неправомірної вигоди – 500 доларів США – одержав голова територіальної громади, після чого був затриманий правоохоронцями.

Наразі проводяться санкціоновані обшуки за місцями проживання та роботи фігурантів з метою виявлення та вилучення раніше отриманих грошових коштів, а також документів, «чорнових» записів та інших предметів, які стосуються матеріалів кримінального провадження, відкритого за ч. 3 ст. 368 (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.

Вирішується питання про затримання голови ОТГ та начальника відділу в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України.

Читайте також:
На Івано-Франківщині затримали чергового хабарника – еколог узяв 20000 гривень (ФОТО)

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*