субота , 21.05.2022

Митрополит Володимир у селі Грабівка відкрив пам’ятну дошку Івану Франку (ФОТО)

У селі Грабівка Калуському районі відкрили пам’ятну дошку Івану Франку – у 1905 році видатний український поет там відвідував місцевий храм.

Іван Франко

У неділю, 18 жовтня, Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин відвідав громаду села Грабівка Боднарівського протопресвітеріату.

Про це інформує прес-служба Івано-Франківської архієпархії УГКЦ.

Це село розташоване на берегах річки Луква і прилягає до Чорного Лісу. При в’їзді в село, яке називають «повстанською столицею», гостей зустрічає символ України – синьо-жовтий тризуб.

Парафіяни радо вітали на церковному подвір’ї Митрополита Володимира, а адміністратор парафії о. Михайло Королюк запросив Владику очолити Божественну Літургію. Співслужили Архієрею отець-адміністратор та протопресвітер Боднарівський о. Ярослав Підлуський.

Після завершення спільної молитви Митрополит Володимир радо привітав парафіяльну спільноту. Владика також подякував парафіянам, які ревно дбають про красу Божого храму.

Також Владика освятив пам’ятну дошку видатному українському поету, прозаїку, драматургу, літературному критику, публіцисту, перекладачу, науковцю, громадському і політичному діячу – Івану Яковичу Франку, який 1905 року відвідав місцевий храм.

Автор фото: Панівник Володимир

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*