середа , 25.05.2022

Хто виграв вибори мерів та голів ОТГ на Івано-Франківщині – повний список

На місцевих виборах цього року прикарпатці обирали голів у 62 міських, селищних та сільських ОТГ.

Майже у половині громад вибори виграли чинні голови. Серед переможців є старости сіл, підприємці, вчителі, працівники райдержадміністрацій та райрад, директори комунальних підприємств і навіть такі, що тимчасово не працюють, пише Панорама Прикарпаття з посиланням на Курс.

Пропонуємо Вашій увазі інформацію про переможців виборів на голів ОТГ за попередніми підрахунками голосів.

З 62 переможців на голів ОТГ 27 йшли на вибори самовисуванцями. Дев’ять – висувала партія «Платформа громад», вісім – ВО «Батьківщина», шість – «Свобода», п’ять – «Слуга народу», чотири – «Європейська Солідарність», три – «За майбутнє».

1. Болехівська міська рада – Яцинин Іван Васильович, директор комунального підприємства «Зелене місто» Моршинської міської ради, самовисування

2. Бурштинська міська рада – Андрієшин Василь Михайлович, ФОП, ПП «Європейська Солідарність»

3. Галицька міська рада – Кантор Олег Михайлович, заступник директора ПП “Галицький ринок”, ВО «Батьківщина»

4. Городенківська міська рада – Кобилянський Богдан Миколайович, тимчасово не працює, депутат обласної ради, ПП «Платформа громад»

5. Долинська міська рада – Дирів Іван Ярославович, інженер-електрик Долинського лінійно-виробничого управління магістральних газопроводів ТОВ «Оператор газотранспортної системи України», ВО «Свобода»

6. Івано-Франківська міська рада – Марцінків Руслан Романович, Івано-Франківський міський голова, ВО “Свобода”

7. Калуська міська рада – Найда Андрій Михайлович, директор ТзОВ «Калуський трубний завод», ВО «Свобода»

8. Коломийська міська рада – Станіславський Богдан Миколайович, директор ТзОВ «Станіславський», самовисування

9. Косівська міська рада – Плосконос Юрій Олександрович, Косівський міський голова, ВО «Свобода»

10. Надвірнянська міська рада – Андрійович Зіновій Мирославович, народний депутат України, ПП «Слуга народу»

11. Рогатинська міська рада – Насалик Сергій Степанович, Рогатинський міський голова, самовисування

12. Снятинська міська рада – Шумко Анатолій Богданович, Снятинський міський голова, ВО «Батьківщина»

13. Тисменицька міська рада – Градюк Тетяна Володимирівна, голова Тисменицької районної ради, ПП «Європейська Солідарність»

14. Тлумацька міська рада – Петрук Ігор Андрійович, Палагичівський сільський голова, ВО “Батьківщина”

15.  Яремчанська міська рада – Мироняк Андрій Іванович, директор ТзОВ «Зорі Карпат», ВО «Батьківщина»

16. Богородчанська селищна рада – Заремба Ростислав Дмитрович, Богородчанський селищний голова, самовисування

17. Верховинська селищна рада – Мицканюк Василь Миколайович, Верховинський селищний голова, ВО «Батьківщина»

18. Вигодська селищна рада – Мацалак Микола Миколайович, Шевченківський сільський голова, ПП «Платформа громад»

19. Делятинська селищна рада – Клим’юк Богдан Богданович, Делятинський селищний голова ОТГ, самовисування

20. Заболотівська селищна рада – Маліборський Петро Васильович, заступник голови Снятинської районної ради, самовисування

21. Кутська селищна рада – Павлюк Дмитро Михайлович, директор ТзОВ «Екоресурс-К», самовисування

22. Нижньовербізька сільська рада – М’якущак Ярослав Юрійович, Нижньовербізький сільський голова ОТГ, ПП «Платформа громад»

23. Новицька сільська рада – Дадяк Богдан Іванович, директор Новицького ліцею, самовисування

24. Отинійська селищна рада – Савчук Олег Іванович, Угорницький сільський голова, ВО «Батьківщина»

25. Пасічнянська сільська рада – Гунда Андрій Олексійович, Пасічнянський сільський голова ОТГ, ПП «Платформа громад»

26. Перегінська селищна рада – Люклян Ірина Богданівна, голова Рожнятівської райдержадміністрації, ПП “Слуга народу”

27. Печеніжинська селищна рада – Довірак Ігор Васильович, Печеніжинський селищний голова ОТГ, ПП «Платформа громад»

28. Рожнятівська селищна рада – Рибчак Василь Ярославович, голова Рожнятівської районної ради, самовисування

29. Солотвинська селищна рада – Піцуряк Манолій Васильович, генеральний директор КНП «Солотвинська районна лікарня» Богородчанської районної ради, ВО «Свобода»

30. Яблунівська селищна рада – Коваль Юрій Миколайович, тимчасово не працює, ПП «Європейська Солідарність»

31. Більшівцівська селищна рада – Саноцький Василь Павлович, Більшівцівський селищний голова, самовисування

32. Брошнів-Осадська селищна рада – Іванів Назар Іванович, Брошнів-Осадський селищний голова, ПП «Платформа громад»

33. Букачівська селищна рада – Вітер-Любевич Олександра Іванівна, в.о. старости с. Чернів, ПП «Платформа громад»

34. Войнилівська селищна рада – Масляк Мар’яна Романівна, Войнилівський селищний голова ОТГ, ПП «За майбутнє»

35. Ворохтянська селищна рада – Дзем’юк Олег Михайлович, Татарівський сільський голова, самовисування

36. Гвіздецька селищна рада – Дяків Михайло Петрович, Гвіздецький селищний голова, самовисування

37. Єзупільська селищна рада – Лукашевич Ігор Ігорович,  в.о. старости с. Ганусівка, «За майбутнє»

38. Ланчинська селищна рада – Данилюк Надія Романівна, секретар Ланчинської селищної ради ОТГ, ВО «Свобода»

39. Лисецька селищна рада – Лущак Анатолій Романович, Старолисецький сільський голова, самовисування

40. Обертинська селищна рада – Хамут Віктор Броніславович, Обертинський селищний голова, ПП «Слуга народу»

41. Чернелицька селищна рада – Скрип’юк Іван Миколайович, тимчасово не працює, самовисування

42. Білоберізька сільська рада – Іванюк Дмитро Іванович, Білоберізький сільський голова, самовисування

43. Верхнянська сільська рада – Маліборський Михайло Богданович, приватний підприємець, самовисування

44. Витвицька сільська рада Калуського району – Ільницький Василь Павлович, тимчасово не працює, самовисування

45. Дзвиняцька сільська рада – Вітюк Ганна Ярославівна, т.в.о. старости с. Космач, ПП «За майбутнє»

46. Дубівська сільська рада – Мухар Олександр Євгенович, Дубівський сільський голова, ПП «Слуга народу»

47. Дубовецька сільська рада – Андрусяк Павло Васильович, голова Галицької районної ради, самовисування

48. Загвіздянська сільська рада – Ружанський Володимир Васильович, Загвіздянський сільський голова, самовисування

49. Зеленська сільська рада Верховинського району – Феркаляк Володимир Михайлович, Зеленський сільський голова, самовисування

50. Коршівська сільська рада – Савчук Ярослав Богданович, Коршівський сільський голова ОТГ, самовисування

51. Космацька сільська рада – Мохначук Дмитро Васильович, керівник релігійної громади УАПЦ села Космач, ПП «Платформа громад»

52. Матеївецька сільська рада – Веселовський Любомир Михайлович, заступник Матеївецького сільського голови ОТГ, ВО «Батьківщина»

53. Олешанська сільська рада – Двояк Богдан Володимирович, Олешанський сільський голова ОТГ, самовисування

54. Переріслянська сільська рада – Молдавчук Володимир Іванович, НГВУ «Надвірнанафтогаз», самовисування

55. Підгайчиківська сільська рада – Мартинюк Ігор Петрович, вчитель Коломийського ліцею № 5, ПП «Слуга народу»

56. Поляницька сільська рада – Поляк Микола Миколайович, Поляницький сільський голова, самовисування

57. П’ядицька сільська рада – Гайдейчук Петро Петрович, П’ядицький сільський голова ОТГ, ПП «Платформа громад»

58. Рожнівська сільська рада – Радиш Сергій Васильович, Рожнівський сільський голова ОТГ, ВО «Батьківщина»

59. Спаська сільська рада – Медвідь Микола Петрович, Спаський сільський голова, самовисування

60. Старобогородчанська сільська рада – Петришин Володимир Ярославович, інженер-контролер з інвентаризації нерухомого майна ОКП “Івано-Франківське обласне бюро технічної інвентаризації”, самовисування

61. Угринівська сільська рада – Вівчаренко Мирослав Васильович, Угринівський сільський голова ОТГ, самовисування

62. Ямницька сільська рада – Крутий Роман Анатолійович, Ямницький сільський голова ОТГ, ПП «Європейська Солідарність».

Читайте також:
Екзит-пол: до Івано-Франківської обласної ради проходить шість партій

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*