середа , 25.05.2022

У Франківську на завод “Карпати” запрошують 700 працівників

У зв’язку із відкриттям нового проекту із виготовлення кабельно-провідникової продукції до автомобілів “Opel Insignia” державне підприємство ВО «Карпати» розпочало набір працівників на робітничі спеціальності.

завод Карпати,

За словами начальника відділу персоналу та ОРД Оксани Івасів, підприємство планує працевлаштувати близько 700 нових працівників, які будуть працювати на новому проекті.

«Ми змушені працювати у складний час пандемії коронавірусу, тому, щоби убезпечити теперішніх і майбутніх працівників, ми облаштували за всіма рекомендаціями Міністерства охорони здоров’я спеціальне приміщення, де відбуваються зустрічі із претендентами на роботу. Окрім того, щоби уникнути великого скупчення людей, співбесіди із претендентами проходять за попереднім записом у відділі персоналу», – розповідає Оксана Івасів.

Також вона додає, що всі претенденти на роботу заповнюють спеціальні декларації здоров’я.

«Їм розповідають про роботу на підприємстві та умови праці. Також претенденти проходять невелике тестування, тобто все – просто», – додає Оксана Івасів.

Співбесіди проходять щодня, окрім вихідних, о 8:30 та 13:30. Проте на них попередньо необхідно записатися у відділі персоналу за телефонами 95 214 74 66 або 068 486 49 69.

Читайте також:
Виробництво комп’ютерів та будівництво: на Прикарпатті назвали галузі, де найнижча зарплата

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*