вівторок , 18.06.2024

У Долині страшенні затори – люди заблокували дорогу національного значення (ФОТО)

Сьогодні у Долині більше пів сотні прикарпатців вийшли на перекриття дороги національного значення Н-10 Стрий – Івано-Франківськ- Чернівці- Мамалига.

протест у Долині

Понад пів сотні прикарпатців заблокували дорогу національного значення

Жителі шести сіл на Долинщині вимагають ремонту місцевого автошляху Долина – Велика Тур’я, інформує Панорама з посиланням на Суспільне.

Це вже другий протест жителів. Вперше перекрити дорогу люди хотіли у понеділок, 14-го вересня. Тоді керівництво райдержадміністрації пообіцяло протестувальникам розпочати ремонт. Після розмови жителі дали владі 10 днів для початку робіт.

Учасник перекриття Євген Чулук розповів, що на протест зібралися жителі сіл Новичка, Рахиня, Слобода Долинська, Тростянець, Белеїв та Велика Тур’я.

Люди повідомили владу та правоохоронців, що перекриють автошлях. За словами Євгена Чулука, цією акцією протесту вимагають капітального ремонту 30 кілометрів дороги з Долини до Великої Тур’ї.

“Якщо до Франківська їхати 50 хвилин, то до Великої Тур’ї – одну годину 20 хвилин. Мало того, що довго їхати, так машини ще ламаються. Ми хочемо, щоб до нас вийшла влада, бо вони обіцяли, що почнуть ремонт 2,7 км дороги. На це гроші були виділені ще у березні. Сьогодні вже кінець вересня, а ремонт ще ніхто не починав. Все треба робити вчасно, а не чекати на те, щоб у людей увірвався терпець”, – сказав Євген Чулук.

Через акцію протесту на дорозі утворилися довжелезні затори

Мар’яна Лемець розповіла, що зараз проживає у селі Тростянець у своїх батьків, але родом з Рахині. В обох селах, каже, дороги немає взагалі.

“Якби хтось хотів щось робити, але то нічого нікому не потрібно. Є місця дороги, де проїхати неможливо. Іде мама з коляскою, з дитиною, бабця старенька, тротуарів немає, а машини пхаються попри узбіччя і людські містки. Я теж водійка, тому іноді боюсь, бо не маю куди їхати. Часто просто зупиняюся”, – додала жінка.

Протестувальники пропускатимуть тільки пожежні авто, поліцейських, а також тих, хто їде в лікарню та швидку допомогу. Впродовж години інші автомобілі не пропускатимуть взагалі. На місці перекриття працюють поліцейські.

Читайте також:
На Рожнятівщині мешканці кількох сіл перекрили дорогу – вимагають ремонту