п’ятниця , 26.04.2024

“Прикарпаття” у стартовому поєдинку нового сезону зазнало розгромної поразки

Івано-франківці у стартовому поєдинку нового сезону зазнали поразки з рахунком 4:1.

Прикарпаття ОболоньУ п’ятницю, 11 вересня, відбулися матчі другого туру Чемпіонату України з футболу серед команд першої ліги. “Прикарпаття” в гостях намагалося протистояти столичній “Оболоні”.

Але гідне протистояння вийшло тільки у першому таймі – на перерву команди пішли за рахунку 0:0.

А ось у другій половині зустрічі м’ячі посипалися і то в основному у ворота прикарпатців.

На 49-ій хвилині Бровченко відкрив рахунок, замкнувши простріл на дальню штангу – 1:0. Але не встигла “Оболонь” як слід порадіти забитому м’ячу, як уже отримала гол у відповідь.

На 52-ій хвилині “Прикарпаття” зрівнює рахунок – відзначився Сікач.

Втім, уже через три хвилини “Оболонь” знову вийшла вперед, стрімку атаку з центру поля влучним ударом завершив Мединський – 2:1.

Іще два м’ячі пивовари зуміли наприкінці зустрічі. На 76-ій хвилині Білий забив третій м’яч у ворота “Прикарпаття”, і на 86-ій Майданевич встановив остаточний рахунок зустрічі.

Розгромна гостьова поразка 4:1 – прикрий початок сезону для “Прикарпаття”.

Нагадаємо, матч першого туру івано-франківці пропустили через виявлену коронавірусну інфекцію серед гравців та персоналу команди.

Свій наступний поєдинок “Прикарпаття” проведе 21 вересня в гостях проти рівненського “Вереса”.