середа , 25.05.2022

Франківська підприємиця у суді домоглася скасування карантинного штрафу у розмірі 17000 грн

Напередодні судом першої інстанції було встановлено, що підприємиця порушила правила карантину 17 квітня.

Близько 10:30 год, торгуючи у магазині “Овочі і фрукти” на вулиці Короля Данила, жінка здійснювала роботу з продуктами, які не були захищені пластиком або поліетиленом, чим порушила карантинні вимоги, інформує “Західний кур’єр”.

Внаслідок цього, на неї було накладено адміністративне стягнення у виді штрафу в розмірі 1000 (однієї тисячі) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 17 000 гривень, а також стягнуто судовий збір в розмірі 420 грн.

На постанову суду підприємця подала апеляційну скаргу, вказавши, що суд безпідставно визнав її винною у вчиненні адміністративного правопорушення.

Як зазначила жінка, вона здійснювала прибирання та сортування продуктів, оскільки овочі і фрукти швидко псуються. Працівники поліції почали пред`являти їй претензії з приводу невиконання нею заборони проводити торгівлю на ринках, хоча вона орендує приміщення під магазин, а також те, що продукти не були накриті поліетиленом. Вона в той же час повідомила працівників поліції, що не здійснює торгівлю в магазині, про що свідчила відсутність покупців в магазині.

Перевіривши матеріали справи про адміністративне правопорушення, дослідивши доводи апеляційної скарги, суддя Івано-Франківського апеляційного суду прийшов до висновку, що апеляційна скарга підлягає до задоволення.

Постанова апеляційного суду набирає законної сили негайно після її винесення, є остаточною й оскарженню не підлягає.

Читайте також:
На Прикарпатті шукають зловмисників, які спалили чотири автобуси (ФОТО)

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*