неділя , 26.09.2021

За спробу підірвати суддю з Прикарпаття злочинця можуть ув’язнити довічно

Вчора вранці, 10 серпня, на Прикарпатті перед гаражем судді Богородчанського районного суду невідомі встановили гранату

Слідчо-оперативна група встановила, що у нічний період часу з 9 на 10 серпня невідома особа встановила перед гаражем вибуховий пристрій, який повинен був вибухнути під час відкриття гаражних ролетів, але пристрій не здетонував.

Заступник начальника слідчого управління Денис Кравченко розповів, що суддя відкривав гаражний ролет, збирався їхати на роботу і побачив гранату.

«Наразі предмет відправили на ряд експертиз, та розшукують людину, яка скоїла цей злочин. Санкція статті передбачає ув‘язнення до довічного терміну», – каже правоохоронець.

Граната, за словами правоохоронців, досить потужна і наслідки могли бути непередбачувані, могло завершитися і летальним випадком. Одна із основних версій полягає в тому, що загроза життю пов‘язана із його професійною діяльністю. Втім, у зв‘язку зі специфічною професією потерпілого перевіряють багато версій.

Слідчі розслідують кримінальне провадження за ч. 1 ст. 263 (Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) та ст. 379 (Посягання на життя судді, народного засідателя чи присяжного у зв’язку з їх діяльністю, пов’язаною із здійсненням правосуддя) Кримінального кодексу України.

Читайте також:

На Прикарпатті зловмисники хотіли підірвати суддю

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*