четвер , 23.09.2021

Помер відомий лікар із Коломиї Любомир Синиця

Він працював отоларингологом у Коломийській центральній лікарні

19 серпня 2020 року відійшов на вічний спочинок відомий коломийський лікар Синиця Любомир Павлович. Він працював отоларингологом у Коломийській центральній лікарні.

Про це в мережі повідомив лікар-отоларинголог  КНП «Коломийської ЦРЛ» Роман Оріщак.

“Ми відчуваємо велику втрату серед медичних працівників. Його розум, вміння рук допомагати в одужанні хворих. Був прекрасним спеціалістом і наставником для молодих лікарів, завжди допомагав іншим, він був прекрасний сім’янин, батько, дідусь. Любив свою роботу лікаря, свою рідну мову, українські традиції, не раз ходив у походи по горах Карпатах, любив природу, у вільний час і порибалити. А сьогодні, ми медичні працівники КНП «Коломийської ЦРЛ» хочемо висловити щирі співчуття родині, дітям, внукам і нашій медичній громаді, які знали і працювали разом із ним. Важко знайти слова втіхи коли стається непоправне-смерть рідної людини. Світла пам’ять і вічний спокій“, – написав лікар.

Любомир Синиця народився 3 січня 1953 року. В 1975 році закінчив Вінницький медичний інститут ім. М.І.Пирогова. З 1976 р. почав свою трудову діяльність з посади лікаря станції швидкої медичної допомоги. З 1979 р. працював лікарем отоларингологом. З 1990 р. на посаді завідувача ЛОР відділення Коломийської ЦРЛ по 2013 рік. Трудову діяльність дальше продовжував лікарем отоларингологом.

Синиця Любомир Павлович лікар вищої категорії, неодноразово був нагороджений різними відзнаками, а у 2013 р. йому було присвоєно нагороду “Заслужений лікар України”, був активним учасником народної аматорської чоловічої хорової капели «Жайвір».

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*