п’ятниця , 29.03.2024

Ліга Європи: Шахтар у півфіналі зазнав розгромної поразки від Інтера (ВІДЕО)

Донецький “Шахтар” у півфіналі Ліги Європи поступився італійському “Інтеру” з рахунком 5:0.

Матч відбувся у понеділок, 17 серпня, у німецькому Дюссельдорфі. Обидві команди обережно розпочали поєдинок, але уже на 19-ій хвилині гірники пропустили гол.

Помилився П’ятов – вводив м’яч у гру і ногою віддав передачу на суперника. Цим скористався Барелла і віддав точну передачу на Мартінеса. Кривцов не зміг завадити супернику і нападник італійської команди головою відправив м’яч у сітку воріт “Шахтаря” – 1:0.

Неприємний початок і далі гірникам довелося відіграватися. До кінця першого тайму вони більше володіли м’ячем, намагалися постійно атакувати ворота суперника, але небезпечних моментів було створено мало.

У другому таймі на 64-ій хвилині “Шахтар” пропустив другий гол – після подачі з кутового гірники “проспали” Д’Амброзіо і той головою спокійно відправив м’яч у сітку воріт.

2:0 – потрібно було терміново рятувати поєдинок. Тренер “Шахтаря” провів заміну, випустивши на поле Євгена Коноплянку і той дуже швидко відзначився – на своїй половині поля з флангу віддав пас у центр перед штрафним майданчиком на суперника. А італійцям кращого подарунку і не треба –  Мартінес на 74-ій хвилині забиває третій гол.

А потім іще двічі забив Лукаку (на 78 і 84 хвилинах зустрічі).

5:0 – розгромна поразка, якою донецький “Шахтар” завершує цей євросезон.

Італійський “Інтер” у фіналі 21 серпня зіграє проти іспанської “Севільї”, яка днем раніше у півфіналі перемогла англійський “Манчестер Юнайтед” з рахунком 2:1.