неділя , 26.09.2021

Через коронавірус у реанімаціях Франківська не залишилося вільних місць

Про це на оперативній нараді в міській раді Івано-Франківська доповіла начальник управління охорони здоров’я Марія Бойко

У реанімаційних відділеннях Центральної міської клінічної лікарні і Першої міської клінічної лікарні Івано-Франківська, де надають допомогу хворим на коронавірус, не залишилося вільних місць.

Про це на оперативній нараді в міській раді Івано-Франківська доповіла начальник управління охорони здоров’я Марія Бойко.

“Станом на сьогоднішній ранок перебуває у Центральній міській клінічній лікарні і Першій міській клінічній лікарні 294 пацієнти з пневмоніями. В реанімації на сьогоднішній день перебуває 18 осіб, тобто в реанімації у нас абсолютно всі ліжка заповнені”, – зазначила Бойко.

За її словами, у кожній із цих лікарень у відділеннях інтенсивної терапії перебуває по 9 осіб з важким перебігом хвороби. Неінвазивна терапія надається 8 особам, на штучній вентиляції легень – двоє людей.

Загалом у місті зафіксовано 1629 випадків захворювання на коронавірус, з них 66 – серед дітей. Одужали 597 осіб, померло 56 осіб, одна з них – сьогодні зранку.

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*