неділя , 26.09.2021

За минулу добу у 67 прикарпатців підтвердили коронавірус, ВООЗ радить Україні посилити карантин у регіонах

У деяких регіонах карантинні обмеження необхідно посилити

Станом на ранок, 17 липня, у Системі моніторингу поширення епідемії коронавірусу повідомляють про нові випадки захворювання на Прикарпатті.

Зокрема, в області вже 3 309 лабораторно підтверджених випадків захворювання – 67 нові випадки за добу.

Наразі в області є 7 650 (+71) підозр на коронавірусну хворобу. Загалом хворіють 1 904 прикарпатці.

З початку епідемії в області померли 119 людей. За добу – три летальні випадки.

Крім того, одужали 1 286 (+27) прикарпатців.

В Україні станом на ранок зафіксовано 57 264 випадків COVID-19 – 809 нових за добу.

ВООЗ радить Україні посилити карантин в окремих регіонах. В організації зазначили, що на загальному рівні карантин можна послаблювати, але деякі регіони потребують посилення.

ВООЗ вважає, що на національному рівні Україна готова до послаблення карантину на тлі коронавірусу, але в деяких регіонах обмеження навпаки необхідно посилити. Про це заявив голова представництва Всесвітньої організації охорони здоров’я в Україні Ярно Хабіхт в інтерв’ю «РБК-Україна».

За його словами, в цілому Україна готова до послаблення карантинних обмежень, але варто слідкувати за тим, як це відбувається на обласному, районному та місцевому рівні.

Він пояснив, що в Україні є потреба у місцевій адаптації й важливо, аби в областях не було зростання кількості заражених.

«Дивився на статистику, такі регіони, як Львів, Львівська область, Чернівці, Закарпаття, Рівне — вони відповідають за половину всіх випадків. Тобто на національному рівні ми можемо послаблювати карантин, але в таких регіонах ці заходи мають бути посилені», — заявив Ярно Хабіхт.

За словами представника ВООЗ, на загальному рівні Україна може послабити карантин, але повинна пильно контролювати ситуацію, щоб вона не вийшла з-під контролю.

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*