субота , 08.08.2020

Від 14 до 70 тисяч: скільки у червні заробили голови ОДА в Україні? (ІНФОГРАФІКА)

На якому місці голова облдержадміністрації Прикарпаття?

«Слово і діло» стежить не тільки за тим, як українські політики виконують свої обіцянки, а й за тим, скільки вони заробляють. Сьогодні пропонуємо подивитися, які зарплати в червні були в очільників обласних адміністрацій.

Більшість голів обласних адміністрацій заробили в минулому місяці 47 тисяч 230 гривень. Нагадаємо, що в Україні на час карантину зарплати чиновників обмежені 10 мінімальними. Однак у цю суму не входять відпускні, лікарняні та матеріальна допомога, інформує Панорама Прикарпаття з посиланням на Слово і Діло.

Найвища зарплата в червні була в голови Миколаївської ОДА Олександра Стадніка – 70 тисяч 745 гривень. Йому виплатили допомогу з тимчасової непрацездатності в травні – 23,5 тисячі. Також більше за інших заробив вже звільнений з поста голови Вінницької ОДА Владислав Скальський – 58 тисяч 547 гривень.

Василь Володін, якого в середині червня президент призначив керівником Київської обладміністрації, заробив трохи більше ніж 33 тисячі гривень. Також на початку червня на посаду голови Запорізької ОДА був призначений Віталій Боговін, йому нарахували 28,3 тис гривень.

Менше за всіх в минулому місяці заробив голова Вінницької обласної адміністрації Сергій Борзов – 14,2 тисячі гривень. Він обійняв свою посаду тільки 20 червня.

Читайте також:

Дмитро Романюк звільнився з посади заступника голови Івано-Франківської ОДА

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*