неділя , 26.09.2021

У вишах Прикарпаття навчальний рік розпочнеться 7 вересня

Зарахування на бюджетну форму триватиме до 31 серпня

Сьогодні, 27 липня, в Івано-Франківську відбулася онлайн-нарада голови ОДА Віталія Федоріва з керівниками структурних підрозділів облдержадміністрації та територіальних органів виконавчої влади.

На нараді, зокрема, розглянули перебіг підготовки до нового навчального року. Ігор Гаврилюк, заступник директора департаменту освіти науки і молодіжної політики ОДА, розповів про стан справ у цій сфері.

“Вступна кампанія до ВНЗ починається з 1 серпня, зарахування на бюджетну форму буде до 31 серпня, на позабюджетну – ще кілька днів. 1 вересня як старт навчального року для першокурсників затримають і відбудеться, власне, 7 вересня через всі ці колізії”, – сказав Гаврилюк.

Він також пояснив, що у закладах наразі проводяться поточні та капітальні ремонти, оновлюються опалювальні системи, встановлюються енергозберігаючі вікна. Там, де це потрібно, системи опалення замінюються на інші.

“Також нещодавно ми придбали 19 нових шкільних автобусів на суму понад 35 мільйонів гривень. Оновлюємо їдальні і харчоблоки в 107 закладах на суму 19 мільйонів, проводиться чимало інших робіт”, – додав посадовець.

Читайте також:

На Прикарпатті відразу кілька випускників набрали на ЗНО по 200 балів. Звідки талановиті діти?

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*