четвер , 23.09.2021

У Франківську обірвався ліфт, люди падали з п’ятого поверху

Про цю неприємну історію розповіла в соціальній мережі донька людей, які потрапили в цю ситуацію

Ввечері 9 липня в будинку №30 по вул. Івасюка в Івано-Франківську сталася аварійна ситуація – впала кабіна ліфту із людьми та собакою.

Про цю неприємну історію розповіла в соціальній мережі донька людей, які потрапили в цю ситуацію.

“Мої батьки в ліфті будинку по вул. Івасюка 30 просто впали з п’ятого поверху і зупинились аж між першим і другим поверхами, та очікували годину, поки їх визволять!

Питання: за що ми отримуємо платіжки в розмірі від 300-600 грн від КП «Теплий Дім», якщо термін експлуатації ліфту вже вийшов? Додзвонитись туди вдалось з третього разу”, – повідомила Natalia Diachenko.

Сьогодні вранці інженерна служба “Теплого дому” спільно з представниками профільної підрядної організації провели обстеження механізмів.

“На жаль, старі підіймачі не обладнані блокуванням від перевантаження. Як наслідок – двигуну не вистачило потужності і після короткого падіння кабіна була зафіксована захисними клинами”, – пояснюють в “Теплому домі”.

Наталія Дяченко зазначає, що про перенавантаження не може йти мови, адже у ліфті знаходилися двоє дорослих та собака, сумарна вага яких не перевищувала навіть 220 кілограмів.

Утім, у “Теплому домі” повідомили, що представник компанії, з якою укладений договір на обслуговування каже, що випускав з ліфта трьох дорослих людей і велику собаку.

Ліфт 1988 року випуску – це середній вік ліфтів у франківських будинках. Згідно з вимогами законодавства, минулого року ліфт пройшов експертне обстеження та отримав дозвіл на подальшу експлуатацію. Відповідно до вимог експертизи були проведені необхідні заміни, зокрема змонтували новий канат. Таким чином механізми підіймача перебувають у цілком справному стані.

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*