субота , 08.08.2020

Школа, імовірно, повернеться до дистанційного навчання і в вересні

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявив про можливість дистанційного навчання в Україні восени у разі погіршення ситуації з епідемією COVID-19

Про це Шмигаль сказав під час Години запитань до уряду в парламенті.

«Стосовно освітнього процесу восени – весь світ готується до другої або третьої хвилі коронавірусу, тому дуже важливо мати змогу в умовах пандемії, яка не припинилась, яка продовжується і наростає у світі, навчати наших дітей незалежно від ситуації з епідемією та пандемією світовою, тому можливість дистанційного навчання ми передбачаємо», – заявив він.

За словами голови уряду, наразі в уряді працюють над тим, щоб дистанційне навчання було якіснішим і повноцінним. Шмигаль відзначив, що у дітей повинна бути можливість у разі загрози епідемії проходити навчання дистанційно.

За його словами, дистанційне навчання – це лише можливість.

«Звичайно, ніхто не скасовує і не збирається скасовувати класичного традиційного освітнього процесу – це пріоритет, ми також над ним працюємо. В умовах помірного розвитку епідемії в Україні освітній процес розпочинатимуть з дотриманням елементів захисту дітей, вчителів – масочний режим, дистанція, дезінфекція», – підкреслив прем’єр-міністр.

Читайте також:

Міністр заспокоїв: жорсткішого карантину поки не буде

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*