середа , 04.08.2021

На Прикарпатті зловмисник не лише крав гравій з річки, а втікаючи ще й намагався збити інспектора

На річці Дністер на Тлумаччині незаконно збирали піщано-гравійну суміш

Нещодавно працівники Управління Державного агентства рибного господарства в Івано-Франківській області, здійснювали рибоохоронний рейд в межах Тлумацького району на річці Дністер.

Близько 6 ранку в урочищі Церквище, що входить до природно-заповідного фонду, виявили вантажівку Там троє осіб з лопатами здійснювали незаконний забір піщано-гравійної суміші.

При наближенні працівників Управління, всупереч вимогам припинити незаконні дії, водій проник у кабіну авто та увімкнув двигун. Щоб унеможливити втечу даної особи з місця вчинення правопорушення, один із рибпатрульних став перед авто.

Попри численні вимоги зупинитися, водій увімкнув гідравлічний розвантажувач кузова і розпочав рух машини вперед, здійснюючи спробу наїзду на державного інспектора та висипаючи з кузова на берег піщано-гравійну суміш.

Дії водія були припинені за допомогою використання спецзасобу, а саме сльозогінного газу. Потім інспектори подали сигнал за допомогою пострілу в повітря з ракетниці для інформування інших учасників рейдової групи про місце здійснення правопорушення. Також викликали працівників Нацполіції.

Решта осіб-вантажників, не бажаючи ставати співучасником втекли з місця події у невідомому напрямку.

До місця подій вирушило службове авто з рибпатрульними, проте на під’їзді йому було перегороджено дорогу діями невідомої особи, що зупинила власне авто на звуженні дороги. Перешкоджаючи таким чином оперативному доїзду на місце події та не реагуючи на вимогу рибоохоронців припинити створювати перешкоди доїзду службового авто, невідома особа в пішому порядку наблизилася на місце події. Назвавши себе «сином водія», дана особа почала звинувачення рибпатрульних у побитті водія та викраденні у нього гаманця з грішми. На місце викликали працівників Нацполіції та швидку медичну допомогу.

Медик встановив підвищений артеріальний тиск осіб у водія.

“Блокуючи доїзд службового авто, дана особа вочевидь  є учасником цієї схеми, яка регулярно здійснювала тут протиправні дії. На березі бачимо не тільки сліди від забору піщано-гравійної суміші, але й численні сліди від шин машини «ЗИЛ-131», -– повідомляє начальник Державного агентства рибного господарства в Івано-Франківській області Любомир Стрембіцький.

Працівниками Тлумацького ВП Коломийського ВП ГУНП в Івано-Франківській області здійснили запис свідчень, складали протокол огляду місця події при свідках. До завершення слідчих дій Національною поліцією ЗИЛ-131 з піщано-гравійною сумішшю вилучено на арештмайданчик.

Читайте також:

У Долині через коротке замикання горів УАЗ

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*