субота , 08.08.2020

На Прикарпатті триває протистояння щодо переможця конкурсу на призначення директора дитячої лікарні

Сьогодні медики прийшли під стіни ОДА за поясненнями

Ще у лютому 2020-го року відбувся конкурс на посаду генерального директора комунального неприбуткового підприємства “Івано-Франківська обласна дитяча клінічна лікарня Івано-Франківської обласної ради”. Тоді переміг Тарас Мельник.

Переможець конкурсу працював заступником медичного директора з хірургічної роботи у цьому ж закладі. У конкурсі набрав 190 балів. Кандидатуру переможця конкурсу подали для затвердження на голосування Івано-Франківської обласної ради, пише Фіртка.

Проте, 29-го травня на сесії обласної ради депутати не проголосували за призначення на посаду директора обласної дитячої лікарні Тараса Мельника. Зараз т.в.о. генерального директора закладу виконує Володимир Семенюк. Колективу його представили 5 червня.

1 червня більше 30-ти медиків Івано-Франківської обласної дитячої клінічної лікарні під стінами ОДА вимагали пояснень від обласної влади.

15 червня, на онлайн-брифінгу голова ОДА Віталій Федорів зазначив, що було прийнято рішення провести повторний конкурс до наступної сесії, щоб заклад до кінця року не залишився без керівника.

Сьогодні відбувається чергове засідання сесії обласної ради і медики зібралися під стінами адмінбудівлі, щоб вкотре висловити свою підтримку Тарасу Мельнику.

«Офіційних відповідей не було. Ми понаписували багато листів – місцева влада нам нічого офіційно не пояснила. Але ми будемо боротися і відстоювати своє законне право на керівника. Дій на покращення лікарні від в.о. керівника поки нема. Ми отримали відповідь від Генпрокуратури, вони перенаправили звернення до місцевої прокуратури. Інші нардепи на моє звернення не зреагували. Сподіваюся, що нас допустять на сесію», – Уляна Дубініна.

У свою чергу Тарас Мельник зазначає, що люди хочуть чітких відповідей на питання, хто є керівником лікарні.

«Я виграв конкурс, але програв інформаційну війну. Тому, що я говорив правду, а на томість лилося багато бруду. Ми не встигли донести що депутатів донести правду. Є різниця в очолення лікарні два місяці тому і зараз – є різниця і це важливо. Для лікарні нема фінансування, а люди хочуть конкретності. Якщо буде призначений повторний конкурс, я не планував йти, але не можу підвести людей які на мене сподіваються. Ми не хочемо, щоб лікарня була однією з найкращих. Я не вірив, що хтось на дитячій лікарні буде робити такий жорстокий експеремент», – говорить Тарас Мельник.

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*